№п/п | Назва конкурсу | Номінація | П.І. учнів | Клас | Результат |
1. | Районний конкурс фотографій | Україна - єдина країна Номінація «Дива очима дітей» Номінація «Я українець» Номінація «Наші мандри» Номінація «Свята спадщина» | Фісунов Назар Юрченко Назар Штурмак Анастасія Мироненко Тетяна | 1 – Б 5 4 6 | ІІ місце ІІ місце |
2. | День туризму | Розпалюваня вогнища Емблема | Вчерашня Анна Клунко Анна Кириченко Андрій Погиба Денис Жаборовський Яків Глущенко Олександр Богдан Антон Ярошенко Олена Герус Катерина Мороз Надія | 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 | ІІІ місце ІІ місце |
3. | Районна військово-патріотична гра «Осінній рейд» | | Боровик Тетяна Вороний Євген Глущенко Неля Мороз Дмитро Савченко Олександр Сапітонов Євгеній Теплюк Валентин | 10 10 11 10 10 10 10 | ІІ місце загальнокомандне |
4. | Районні змавганя з футболу (осінь) | | Вороний Ігор Кириченко Андрій Кунашик Юрій Косенко Владислав Жаборовський Яків Жаборовський Єдуард Покрасьон Андрій | 7 8 8 8 8 6 7 | Учасники Учасники Учасники Учасники Учасники Учасники Учасники |
5. | Конкурс малюнків «Енергозбереження» | | Кощенко Інна Сокол Анастасія Маняк Олександра Глоба Ігор Косенко Ірина Біленко Ірина | 6 2 – Б 3 6 8 5 | Учасник Учасник Учасник Учасник Учасник Учасник |
6. | Районний літературний конкурс | Україна - єдина країна Номінація проза Номінація - поезія | Кулініч Тетяна(поезія) Кулінія Тетяна Мироненко Тетяна Бартош Марія Штурмак Анастасія Штурмак Олександра | 7 7 6 6 4 3 | І м. (5 – 8 кл.) Учасник Учасник Учасник ІІІ м. (2 – 4 кл.) ІІІ м. (2 – 4 кл.) |
7. | Конкурс «Повір у себе» | Де купаж Живопис Живопис | Васильченко Марія Васильченко Марія Шаала Аміра | 8 8 4 | І місце І місце Учасник |
8. | Обласний конкурс- виствака дитячого малюнку «Право очима дітей» | «Право очима дітей» | Штурмак Олександра Штурмак Анастасія Мироненко Тетяна Бригинець Ірина Устименко Вячеслав Горілий Ілля Мисник Артем Повякіль Дар’я | 3 4 6 7 3 2 – Б 2 – Б 5 | Учасник Учасник Учасник Учасник Учасник Учасник Учасник Учасник |
9. | Міні-футбол серед гуртківців БРЦТ, присвячений памяті Клюйка Миколи Петровича | | Кириченко Андрій Бурдак Ярослав Пархоменко Юроій Пилипенко Сергій Христинченко Артем Глущенко Олександр Савченко Олександр | 8 9 9 9 9 9 10 | Учасники 4 місце |
10. | Міжнародний конкурс-фестиваль дитячої та молодіжної творчості | "Палаюча зірка" | Ансамбл «Престиж» «Гопак» «Мальви» «Чарзтон» 23 учні | 2 – 8 класи, | ІІ місце ІІ місце ІІІ місце |
11. | Районна виставка конкурс «Український сувенір» | Український сувенір Родинна композиція Родинна композиція | Ташина Світлана Саліонович Ірина Попович Богдан Бригинець Ірина Повякіль Дарина Терещенко Іван Штурмак Анастасія Грушовець Володимир Гайдак Денис | 1 – Б 2 – А 8 7 5 7 4 1 – А 1 - А | Учасник Учасник Учасник Учасник Учасник ІІІ місце Учасник І місце І місце |
12. | Новорічно-різдвяна виставка «Новорічна композиція» | «Новорічна композиція» Стилізована ялинка | Штурмак Євген Самойленко Олесь Мироненко Ірина Щур Анастасія Штурмак Олександра Повякіль Дарина Бригинець Ірина | 1 –Б 2 –А 2 –Б 3 3 5 7 | Учасник ІІ місце Учасник ІІ місце ІІІ місце Учасник ІІІ місце |
13. | Всеукраїнський конкурс учнівської та студенської молоді «Обєднайтесь, же брати мої!» | Образотворче мистецтво Декоратисно-прикладне Декоративно-прикладне Література | Васильченко Марія Біленко Анна Біленко Ірина Москаленко Діана Школа Антон Єлінецька Лада | 8 5 5 5 2 – Б 9 | Учасник Учасник Учасник Учасник Учасник ІІІ місце |
14. | Всеукраїнський інтернативний конкурс знавчців англійської мови «Грінвич» | 2 – 11 класи | 10 учасників 2 – відмінні 8 - учасники | | Сертифікати учасників |
15. | Всеукраїнський конкурс «Кенгуру» для учнів 2 – 6 класів | 2 – 6 класи | 6 учасників | | Сертифікати учасників |
16. | Всеукраїнський інтерактивний конкурс «Колосок - 2014» осінній | | 70 учасників | 1 – 7 класи | |
Золотий | Срібний | Учасник |
23 | 42 | 20 | | |
17. | Районні змагання з тенісу | Теніс | Рептух Євген Руденко Даша Погиба Денис Вороний Ігор Богдан Антон | 11 11 8 7 9 | Учасник Учасник Учасник Учасник Учасник |
18. | Районний конкурс плакатів «Безпека руху – це життя» | Конкурс плакатів | Ткаченко Олександра Біленко Ірина Біленко Анна Юрась Володимир | 8 5 5 6 | ІІ місце Учасник Учасник Учасник |
19. | Районний етап обласного дитячо-юнацького конкурсу виконавців сучасної патріотичної пісні «Калиновий дзвін» | Конкурс патріотичної пісні | Мироненко Ірина Мироненко Тетяна Кощенко Інна Яковлева Ліза Єлінецька Лада | 2-Б 6 6 9 9 | Учасник Учасник Учасник Учасник Учасник |
20. | Районний огляд-конкурс, присвячений 200-їй річниці від дня народження Т.Г. Шевченка «Перо натхнення» | Конкурс читців творів Т.Г. Шевченка | Івашко Тетяна Клунко анна Кириченко Андрій | 7 8 8 | Учасник Учасник Учасник |
21. | Районні змагання із стрільби серед учнів Броварського району «Влучний стрілець», присвячені пам’яті нашого земляка, багаторазового чемпіона світу зі стрільби Віталія Романенка | «Влучний стрілець - 2015» | Гадомська Олена Єлінецька Лада Глущенко Сергій Вороний Євген Лагутін Ігор Черних Олександр Сухина Олександр | 10 9 11 10 11 9 9 | І місце ІІІ місце 5 загальнокомандне місце |
22. | Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру – 2015» | «Кенгуру – 2015» | 25 учасників | 2 – 7класи | |
Відмінний | Добрий | Учасник |
| | |
23. | Районні змагання з пішохідного туризму в закритих приміщеннях | «Пішохідний туризм» | Кириченко Андрій Жаборовський Яків Вчерашня Таня Косенко Марина | 8 8 8 8 | 5 загальнокомандне місце |
24. | Фестивааль «Пасхальна радість» С. Зазим’я | «Пасхальна радість» | Мороз Катерина Дзюбій Юлія | 4 6 | Учасник Учасник |
25. | Конкурс екскурсоводів шкільних музеїв «Кращий екскурсовод року» | «Кращий екскурсовод року» | Новохацька Людмила | 8 | ІІІ місце |
26. | Акція «Ми памятаємо» | Памятники с. Літки | Новохацька Людмила | 8 | Учасник |
27. | Районна краєзнавча конференція учнівської молоді «Шляхами подвигу і слави» | «Шляхами подвигу і слави» | Новохоцька Людмила | 8 | Учасник |
28. | Районні військово-спортивні змагання «Ігри патріотів» | «Ігри патріотів» Перетягування линви Штовхання гирі Розбирання та збирання автомата АК -74 | Рептух Євген Глущенко Сергій Савченко Олександр Савченко Віктор Кириченко Андрій Берещук Роман Кунашик Юрій Руденко Дарія Руденко Дарія | 11 11 10 11 8 10 8 11 | ІІІ місце загальнокомандне І місце ІІІ місце ІІ місце |
29. | Обласний конкурс хореографічних колективів ім. П.Вірського | "Конкурс хореографічних колективів" | Ансамбл «Престиж» | | ІІІ місце |
Коментарi